Portál Esafetylabel.eu je dostupný v několika jazykových mutacích. Po načtení stránky se Vám tento portál zobrazí v anglickém jazyce. Dostupná je i česká lokalizace, kterou aktivujete na domovské stránce http://www.esafetylabel.eu/web/guest vpravo nahoře výběrem z nabídky „Change language“.

Pro další práci je nutné přihlášení, resp. registrace. Na úvodní stránce naleznete tlačítko pro přihlášení vlevo nahoře.


Můžete se přihlásit vytvořením svého účtu na European Schoolnet, pokud jej již nemáte zřízený. Registraci naleznete pod tímto odkazem: http://www.esafetylabel.eu/web/guest/register (na stránce se zobrazuje jako „Vytvořit účet“). Po úspěšném vytvoření účtu a dokončení registrace budete vyzván/a k příhlašení do European Schoolnetu. Zadáte Vámi vybrané uživatelské jméno a heslo a potvrdíte stisknutím tlačítka „Go“.

 Přihlásit se můžete také pomocí OpenID účtu (MojeID). Opakovaný přístup na účet je tímto způsobem poněkud jednodušší. Dostanete se tak na domovskou stránku komunity, kde můžete editovat svůj profil, diskutovat na fóru, procházet informační listy eSafety a stahovat kontrolní listy.

 

Jak získám přístup k dotazníku eSafety Label?

Na domovské stránce komunity zvolte menu "Moje škola", kde je umístěn hodnotící formulář, se kterým budete pracovat.

 

 

PARTNEŘI


 

Bezpečně-online.cz

Scroll to top
Our website is protected by DMC Firewall!